QRMenü Nedir?


QRMenü Menünüzü müşterilerinize daha az maliyetle daha kapsamlı ve modern bir hizmet sunmanızı sağlar. QRMenü uygulama gerekmeksizin telefonunuzun kamerasına QRKod okutarak Menüye erişim sağlar. Farklı tasarımlarla menünüzü özelleştirebilir ve daha kaliteli hale getirebilirsiniz. Menü üzerinde istediğiniz zaman fiyat değişikliği yapabilirsiniz.

Hijyenik

Covid-19 normalleşme döneminde hem işletmelerin hem de vatandaşların hijyen açısından çok dikkatli olması gerekir. Normal Menülerin kullanımı hastalığın temasla birlikte yayılma oranını arttırır. QRMenü temassız kullanım içeriğiyle çalışanlarınızın ve misafirlerinizin sağlığını korumak için size yardımcı olur.

Düşük maliyet

QRMenü sizi baskı maliyetlerinden kurtarır. Büyük ve kullanışsız menüleri tarihe gömer. Uygulama indirmeden telefon kamerasına kodu okutarak misafirlerinizin Menüye hızlıca erişmesini sağlar. QRKodunuzu ister masanızdaki peçeteliğin üstüne ister masaya sticker olarak yapıştırabilirsiniz.

Yönetici Paneli

QRMenü size basit ve kullanışlı Yönetici arayüzü sunar. Yönetici panelini kullanarak istediğiniz zaman ürün ekleyebilir, çıkartabilir, fiyat değişikliği yapabilirsiniz.